Mapa

 Lotnisko Ivalo

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Ivalo albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Ivalo. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Ivalo na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Ivalo oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Ivalo. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Ivalo. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Ivalo, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Ivalo. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Ivalo, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Ivalo.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Ivalo.

Lotniska w pobliżu Ivalo:

 Jakie linie lotnicze latają do Ivalo

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Ivalo

Adres:
Lentokentäntie 290,
FIN-99800 Ivalo,
FINLAND

Tel:+358 (0)16 8618600
Faks:+358 (0)16 8618699

Witryna:

Właściciel:
Finavia

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:27° 24' 56'' E
Szerokość geograficzna:68° 36' 39'' N
Kod IATA:IVL
Kod ICAO:EFIV

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.