Mapa

 Lotnisko Osaka Itami

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Osaka Itami albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Osaka Itami. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Osaka Itami na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Osaka Itami oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Osaka Itami. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Osaka Itami. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Osaka Itami, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Osaka Itami. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Osaka Itami, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Osaka Itami.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Osaka Itami.

Lotniska w pobliżu Osaka Itami:

 Jakie linie lotnicze latają do Osaka Itami

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Osaka Itami

Adres:
Terminal Building,
3-555 Nishimachi,
Hotarugaike,
Toyonaka,
Osaka 560,
JAPAN

Tel:+81 (0)6 68431121, 68566781
Faks:+81 (0)6 68435709

Witryna:

Właściciel:
Osaka International Airport Terminal Co.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:135° 26' 30'' E
Szerokość geograficzna:34° 46' 54'' N
Kod IATA:ITM
Kod ICAO:RJOO

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.