Mapa

 Lotnisko Islip

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Islip albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Islip. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Islip na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Islip oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Islip. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Islip. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Islip, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Islip. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Islip, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Islip.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Islip.

Lotniska w pobliżu Islip:

 Jakie linie lotnicze latają do Islip

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Islip

Adres:
100 Arrivals Avenue,
Ronkonkoma,
NY 11779-7398,
UNITED STATES OF AMERICA

Tel:+1 (0)631 4673210

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:73° 6' 1'' W
Szerokość geograficzna:40° 47' 43'' N
Kod IATA:ISP
Kod ICAO:KISP

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.