Mapa

 Lotnisko Islamabad

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Islamabad albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Islamabad. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Islamabad na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Islamabad oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Islamabad. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Islamabad. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Islamabad, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Islamabad. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Islamabad, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Islamabad.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Islamabad.

Lotniska w pobliżu Islamabad:

 Jakie linie lotnicze latają do Islamabad

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Islamabad

Adres:
Civil Aviation Authority,
Islamabad,
PAKISTAN

Tel:+92 (0)51 9280337

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:73° 6' 15'' E
Szerokość geograficzna:33° 36' 50'' N
Kod IATA:ISB
Kod ICAO:OPRN

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.