Mapa

 Lotnisko Innsbruck

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Innsbruck albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Innsbruck. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Innsbruck na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Innsbruck oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Innsbruck. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Innsbruck. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Innsbruck, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Innsbruck. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Innsbruck, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Innsbruck.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Innsbruck.

Lotniska w pobliżu Innsbrucka:

 Jakie linie lotnicze latają do Innsbrucka

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Innsbruck

Adres:
Fuerstenweg 180,
A-6020 Innsbruck,
AUSTRIA

Tel:+43 (0)512 2252530
Faks:+43 (0)512 22525102

Witryna:

Właściciel:
Tiroler Flughafenbetriebsgesellschaft m.b.H

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:11° 20' 49'' E
Szerokość geograficzna:47° 15' 38'' N
Kod IATA:INN
Kod ICAO:LOWI

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.