Mapa

 Lotnisko Nisz

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Nisz albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Nisz. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Nisz na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Nisz oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Nisz. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Nisz. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Nisz, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Nisz. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Nisz, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Nisz.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Nisz.

Lotniska w pobliżu Niszu:

 Jakie linie lotnicze latają do Niszu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Nisz

Adres:
Str Vazduhoploaca 24,
PF 175,
18000 Nis,
SERBIA

Tel:+381 (0)18 580023
Faks:+381 (0)18 583003

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:21° 51' 6'' E
Szerokość geograficzna:43° 20' 2'' N
Kod IATA:INI
Kod ICAO:LYNI

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.