Mapa

 Lotnisko Irkuck

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Irkuck albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Irkuck. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Irkuck na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Irkuck oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Irkuck. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Irkuck. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Irkuck, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Irkuck. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Irkuck, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Irkuck.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Irkuck.

Lotniska w pobliżu Irkucka:

 Jakie linie lotnicze latają do Irkucka

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Irkuck

Adres:
ul.Shiryamova 13,
Irkutsk,
664009 RUSSIA

Tel:(3952) 266-892
Faks:(3952) 266-400

Witryna:

Właściciel:
ОАО «Международный Аэропорт Иркутск»

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:104° 25' 0'' E
Szerokość geograficzna:52° 16' 0'' N
Kod IATA:IKT
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.