Mapa

 Lotnisko Kijów-Żuliany

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Kijów-Żuliany albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Kijów-Żuliany. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Kijów-Żuliany na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Kijów-Żuliany oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Kijów-Żuliany. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Kijów-Żuliany. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Kijów-Żuliany, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Kijów-Żuliany. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Kijów-Żuliany, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Kijów-Żuliany.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Kijów-Żuliany.

Lotniska w pobliżu Kijowa Zhulhany:

 Jakie linie lotnicze latają do Kijowa Zhulhany

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Kijów-Żuliany

Adres:
Airport,
Kiev,
03036 UKRAINE

Tel:+38 (0)44 2412001, 2768138
Faks:+38 (0)44 2433565

Witryna:

Właściciel:
Municipal Enterprise International Airport Kyiv (Zhulyany)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:30° 27' 2'' E
Szerokość geograficzna:50° 24' 6'' N
Kod IATA:IEV
Kod ICAO:UKKK

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.