Mapa

 Lotnisko Zielona Góra - Babimost

Port lotniczy Zielona Góra - Babimost to najmniejsze lotnisko pasażerskie w Polsce. Położony w Lubuskiem, blisko granicy z województwem wielkopolskim, jest dobrze skomunikowany z Poznaniem. Dojazd do lotniska z Zielonej Góry zajmuje zaledwie 30 minut. Lotnisko Zielona Góra współpracuje z linią lotniczą Sprint Air i obsługuje bezpośrednie loty krajowe do Warszawy.

Jeżeli masz w planach lot z Lotniska Zielona Góra - Babimost, skorzystaj z wyszukiwarki lotów Skyscanner, by znaleźć najtańsze połączenie. Wystarczy wpisać datę planowego lotu w okienku wyszukiwania, a Skyscanner wyświetli najniższe ceny lotów z Zielonej Góry. Jeżeli terminy Twojej podróży z Portu Lotniczego w Zielonej Górze są elastyczne, ze Skyscanner możesz wyszukać najtańsze loty w danym miesiącu lub całym roku. Jeżeli natomiast jesteś w nastroju na przygodę, Skyscanner pomoże Ci znaleźć tanie loty z różnych lotnisk w Polsce dokądkolwiek na świecie.

Lotniska w pobliżu Zielonej Góry:

 Dojazd do i z lotniska

Samochód ukryj 

Lotnisko Zielona Góra położone jest ok. 40km na północny-wschód od centrum miasta. Wyjeżdżając z Zielonej Góry Trasą Północną, należy skręcić w lewo w drogę nr 32 i kontynouwać nią przez ok. 30km. Za Smolnem Wielkim skręcić w lewo i jechać aż do lotniska w Babimoście.

Autobusy ukryj 

Na Lotnisko Zielona Góra z centrum miasta dojechać można autobusem PKS. Autobus wyrusza z Dworca Autobusowego i zatrzymuje się przy hotelach Qubus oraz Ruben. Istnieje możliwość rezerwacji lotu wraz z dojazdem z/do centrum Zielonej Góry.

Taksówka ukryj 

Lotnisko w Zielonej Górze obsługiwane jest przez kilka firm taksówkarskich, których usługi mogą być zamawiane telefonicznie. Warto pamietać, by ze względu na bezpieczeństwo zawsze korzystać z taksówek zrzeszonych w korporacjach.

 Jakie linie lotnicze latają do Zielonej Góry

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Zielona Góra

Adres:
Lotnisko Zielona Góra - Babimost,
,
Babimost,
66-110,
Polska

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:15° 47' 54'' E
Szerokość geograficzna:52° 8' 18'' N
Kod IATA:IEG
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.