Mapa

 Lotnisko Chita

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Chita albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Chita. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Chita na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Chita oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Chita. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Chita. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Chita, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Chita. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Chita, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Chita.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Chita.

Lotniska w pobliżu Chita:

 Jakie linie lotnicze latają do Chita

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Chita

Adres:
Siberian District,
Chita region,
Chita,
p Kadan,
Airport,
672018 RUSSIA

Tel:+7 (0)302 2400109, 2338343
Faks:+7 (0)302 2411878, 2338395

Witryna:

Właściciel:
JSC AeroChita

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:113° 18' 0'' E
Szerokość geograficzna:52° 1' 59'' N
Kod IATA:HTA
Kod ICAO:UIAA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.