Mapa

 Lotnisko Charków

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Charków albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Charków. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Charków na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Charków oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Charków. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Charków. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Charków, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Charków. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Charków, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Charków.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Charków.

Lotniska w pobliżu Charkowa:

 Jakie linie lotnicze latają do Charkowa

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Charków

Adres:
Airport,
str. Romashkina 1,
Kharkov,
61031 UKRAINE

Tel:+38 (0)572 544820, 544817
Faks:+38 (0)572 544820

Właściciel:
Aviation Municipal Enterprise

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:36° 16' 59'' E
Szerokość geograficzna:49° 55' 59'' N
Kod IATA:HRK
Kod ICAO:UKHH

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.