Mapa

 Lotnisko Honolulu International

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Honolulu International albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Honolulu International. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Honolulu International na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Honolulu International oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Honolulu International. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Honolulu International. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Honolulu International, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Honolulu International. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Honolulu International, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Honolulu International.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Honolulu International.

Lotniska w pobliżu Honolulu International:

 Jakie linie lotnicze latają do Honolulu International

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Honolulu International

Adres:
300 Rodgers Blvd #12,
Honolulu,
HI 96819-1897,
UNITED STATES OF AMERICA

Tel:+1 (0)808 8366411

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:157° 55' 18'' W
Szerokość geograficzna:21° 19' 32'' N
Kod IATA:HNL
Kod ICAO:PHNL

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.