Mapa

 Lotnisko Chanty-Mansyjsk

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Chanty-Mansyjsk albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Chanty-Mansyjsk. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Chanty-Mansyjsk na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Chanty-Mansyjsk oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Chanty-Mansyjsk. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Chanty-Mansyjsk. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Chanty-Mansyjsk, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Chanty-Mansyjsk. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Chanty-Mansyjsk, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Chanty-Mansyjsk.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Chanty-Mansyjsk.

Lotniska w pobliżu Chanty-Mansyjska:

 Jakie linie lotnicze latają do Chanty-Mansyjska

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Chanty-Mansyjsk

Adres:
Airport Khanty-Mansiyskiy,
Khanty-Mansiyskiy a.o.,
Tyumen region,
628012 RUSSIA

Tel:+7 (0)346 7154216, 7154105
Faks:+7 (0)346 7154138

Witryna:

Właściciel:
Ugraavia Ltd.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:69° 5' 12'' E
Szerokość geograficzna:61° 1' 41'' N
Kod IATA:HMA
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.