Mapa

 Lotnisko Dżakarta Halim Perdanakusuma

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Dżakarta Halim Perdanakusuma albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Dżakarta Halim Perdanakusuma. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Dżakarta Halim Perdanakusuma na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Dżakarta Halim Perdanakusuma oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Dżakarta Halim Perdanakusuma. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Dżakarta Halim Perdanakusuma. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Dżakarta Halim Perdanakusuma, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Dżakarta Halim Perdanakusuma. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Dżakarta Halim Perdanakusuma, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Dżakarta Halim Perdanakusuma.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Dżakarta Halim Perdanakusuma.

Lotniska w pobliżu Dżakarty Halim Perdana Kusuma:

 Jakie linie lotnicze latają do Dżakarty Halim Perdana Kusuma

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Dżakarta Halim Perdanakusuma

Adres:
Room 244,
2nd Floor,
Terminal Building,
Bandara Halim Perdanakusuma,
Jakarta Timur 13610,
INDONESIA

Tel:+62 (21) 80999200
Faks:+62 (21) 8093351

Witryna:

Właściciel:
Angkasa Pura II

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:106° 53' 25'' E
Szerokość geograficzna:6° 16' 5'' S
Kod IATA:HLP
Kod ICAO:WIIH

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.