Mapa

 Lotnisko Lanseria

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Lanseria albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Lanseria. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Lanseria na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Lanseria oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Lanseria. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Lanseria. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Lanseria, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Lanseria. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Lanseria, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Lanseria.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Lanseria.

Lotniska w pobliżu Lanseria:

 Jakie linie lotnicze latają do Lanseria

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Lanseria

Adres:
Private Bag 1,
Lanseria 1748,
SOUTH AFRICA

Tel:+27 (0)11 6592750
Faks:+27 (0)11 7013261

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:27° 54' 33'' E
Szerokość geograficzna:25° 56' 18'' S
Kod IATA:HLA
Kod ICAO:FALA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.