Mapa

 Lotnisko Hongkong International

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Hongkong International albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Hongkong International. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Hongkong International na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Hongkong International oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Hongkong International. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Hongkong International. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Hongkong International, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Hongkong International. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Hongkong International, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Hongkong International.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Hongkong International.

Lotniska w pobliżu Hongkongu International:

 Jakie linie lotnicze latają do Hongkongu International

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Hongkong International

Adres:
Airport Authority Hong Kong,
1 SkyPlaza Road,
Hong Kong International Airport,
Lantau,
HONG KONG

Tel:+852 (0)2188711

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:113° 55' 0'' E
Szerokość geograficzna:22° 19' 0'' N
Kod IATA:HKG
Kod ICAO:VHHH

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.