Mapa

 Lotnisko Hakodate

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Hakodate albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Hakodate. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Hakodate na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Hakodate oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Hakodate. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Hakodate. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Hakodate, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Hakodate. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Hakodate, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Hakodate.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Hakodate.

Lotniska w pobliżu Hakodate:

 Jakie linie lotnicze latają do Hakodate

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Hakodate

Adres:
511 Takamatsu-cho,
Hakodate,
042-0952 JAPAN

Tel:+81 (0)138 578881
Faks:+81 (0)138 578088

Właściciel:
Hakodate Airport Terminal Building Co., Ltd.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:140° 49' 10'' E
Szerokość geograficzna:41° 46' 8'' N
Kod IATA:HKD
Kod ICAO:RJCH

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.