Mapa

 Lotnisko Hiroszima International

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Hiroszima International albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Hiroszima International. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Hiroszima International na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Hiroszima International oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Hiroszima International. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Hiroszima International. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Hiroszima International, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Hiroszima International. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Hiroszima International, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Hiroszima International.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Hiroszima International.

Lotniska w pobliżu Hiroszimy International:

 Jakie linie lotnicze latają do Hiroszimy International

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Hiroszima International

Adres:
63-34 Hiraiwa,
Zennyuji,
Hongo-cho,
Toyota-gun ,
Hiroshima Pref,
729-0416 JAPAN

Tel:+81 (0)848 868650
Faks:+81 (0)848 868656

Witryna:

Właściciel:
Heroshima Prefectural Government

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:132° 55' 28'' E
Szerokość geograficzna:34° 25' 58'' N
Kod IATA:HIJ
Kod ICAO:RJOA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.