Mapa

 Lotnisko Hammerfest

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Hammerfest albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Hammerfest. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Hammerfest na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Hammerfest oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Hammerfest. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Hammerfest. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Hammerfest, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Hammerfest. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Hammerfest, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Hammerfest.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Hammerfest.

Lotniska w pobliżu Hammerfest:

 Jakie linie lotnicze latają do Hammerfest

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Hammerfest

Adres:
Avinor,
Hammerfest Airport,
9600 Hammerfest,
NORWAY

Tel:+47 (0)67 035050
Faks:+47 (0)67 035064

Witryna:

Właściciel:
Avinor AS

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:23° 40' 5'' E
Szerokość geograficzna:70° 40' 45'' N
Kod IATA:HFT
Kod ICAO:ENHF

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.