Mapa

 Lotnisko Hofn Horafjorur

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Hofn Horafjorur albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Hofn Horafjorur. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Hofn Horafjorur na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Hofn Horafjorur oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Hofn Horafjorur. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Hofn Horafjorur. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Hofn Horafjorur, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Hofn Horafjorur. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Hofn Horafjorur, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Hofn Horafjorur.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Hofn Horafjorur.

Lotniska w pobliżu Hofn Horafjorur:

 Jakie linie lotnicze latają do Hofn Horafjorur

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Hofn Horafjorur

Adres:
Flugmalastjorn,
Egilsstaoaflugvell,
701 Eglisstaoir,
ICELAND

Tel:+354 (0)471 1557

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:15° 16' 0'' W
Szerokość geograficzna:64° 16' 59'' N
Kod IATA:HFN
Kod ICAO:BIHN

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.