Mapa

 Lotnisko Helsinki Vantaa

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Helsinki Vantaa albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Helsinki Vantaa. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Helsinki Vantaa na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Helsinki Vantaa oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Helsinki Vantaa. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Helsinki Vantaa. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Helsinki Vantaa, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Helsinki Vantaa. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Helsinki Vantaa, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Helsinki Vantaa.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Helsinki Vantaa.

Lotniska w pobliżu Helsinek Vantaa:

 Jakie linie lotnicze latają do Helsinek Vantaa

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Helsinki Vantaa

Adres:
Finavia Corp,
Helsinki Airport,
P.O. Box 50,
01531 VANTAA,
FINLAND

Tel:+358 20 708 000
Faks:+358 20 708 3296

Witryna:

Właściciel:
Finavia

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:24° 58' 18'' E
Szerokość geograficzna:60° 19' 32'' N
Kod IATA:HEL
Kod ICAO:EFHK

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.