Mapa

 Lotnisko Hasvik

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Hasvik albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Hasvik. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Hasvik na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Hasvik oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Hasvik. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Hasvik. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Hasvik, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Hasvik. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Hasvik, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Hasvik.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Hasvik.

Lotniska w pobliżu Hasvik:

 Jakie linie lotnicze latają do Hasvik

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Hasvik

Adres:
Avinor,
Hasvik Airport,
9590 Hasvik,
NORWAY

Tel:+47 (0)67 035100
Faks:+47 (0)67 035101

Witryna:

Właściciel:
Avinor AS

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:22° 9' 0'' E
Szerokość geograficzna:70° 28' 0'' N
Kod IATA:HAA
Kod ICAO:ENHK

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.