Mapa

 Lotnisko Goiânia

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Goiânia albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Goiânia. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Goiânia na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Goiânia oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Goiânia. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Goiânia. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Goiânia, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Goiânia. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Goiânia, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Goiânia.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Goiânia.

Lotniska w pobliżu Goiânii:

 Jakie linie lotnicze latają do Goiânii

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Goiânia

Adres:
Paca Capitao Frazao s/n,
CEP 74672-410 Goiania GO,
BRAZIL

Tel:+55 (0)62 2071288

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:49° 12' 38'' W
Szerokość geograficzna:16° 38' 17'' S
Kod IATA:GYN
Kod ICAO:SBGO

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.