Mapa

 Lotnisko Araxos Patrai

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Araxos Patrai albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Araxos Patrai. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Araxos Patrai na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Araxos Patrai oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Araxos Patrai. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Araxos Patrai. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Araxos Patrai, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Araxos Patrai. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Araxos Patrai, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Araxos Patrai.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Araxos Patrai.

Lotniska w pobliżu Araxos Patrai:

 Jakie linie lotnicze latają do Araxos Patrai

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Araxos Patrai

Adres:
GR-252 00 Kato Ahaia,
GREECE

Tel:+30 26930 54000
Faks:+30 26930 51524

Witryna:

Właściciel:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:21° 25' 32'' E
Szerokość geograficzna:38° 9' 3'' N
Kod IATA:GPA
Kod ICAO:LGRX

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.