Mapa

 Lotnisko Niżny Nowogród

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Niżny Nowogród albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Niżny Nowogród. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Niżny Nowogród na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Niżny Nowogród oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Niżny Nowogród. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Niżny Nowogród. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Niżny Nowogród, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Niżny Nowogród. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Niżny Nowogród, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Niżny Nowogród.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Niżny Nowogród.

Lotniska w pobliżu Niżnego Nowogrodu:

 Jakie linie lotnicze latają do Niżnego Nowogrodu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Niżny Nowogród

Adres:
Aeroport Nizhny Novgorod,
603056 RUSSIA

Tel:+7 (0)831 2567436, 2547436
Faks:+7 (0)831 2759424

Witryna:

Właściciel:
JSC "Nizhny Novgorod International Airport"

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:43° 47' 2'' E
Szerokość geograficzna:56° 13' 48'' N
Kod IATA:GOJ
Kod ICAO:UWGG

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.