Mapa

 Lotnisko Genua

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Genua albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Genua. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Genua na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Genua oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Genua. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Genua. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Genua, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Genua. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Genua, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Genua.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Genua.

Lotniska w pobliżu Genui:

 Jakie linie lotnicze latają do Genui

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Genua

Adres:
Sestri Ponente,
I-16154 Genvoa,
ITALY

Tel:+39 (0)10 601 5328
Faks:+39 (0)10 6503258

Witryna:

Właściciel:
Aeroporto di Genova S.p.A.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:8° 50' 16'' E
Szerokość geograficzna:44° 24' 47'' N
Kod IATA:GOA
Kod ICAO:LIMJ

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.