Mapa

 Lotnisko Magadan

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Magadan albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Magadan. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Magadan na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Magadan oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Magadan. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Magadan. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Magadan, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Magadan. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Magadan, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Magadan.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Magadan.

Lotniska w pobliżu Magadan:

 Jakie linie lotnicze latają do Magadan

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Magadan

Adres:
Airport Magadan,
Magadan oblast.,
685918,
RUSSIA

Tel:+7 (0)413 2699000, 2603335
Faks:+7 (0)413 2628324

Witryna:

Właściciel:
FSUE Airport Magadan

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:150° 43' 0'' E
Szerokość geograficzna:59° 55' 0'' N
Kod IATA:GDX
Kod ICAO:UHMM

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.