Mapa

 Lotnisko Guernsey

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Guernsey albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Guernsey. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Guernsey na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Guernsey oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Guernsey. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Guernsey. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Guernsey, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Guernsey. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Guernsey, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Guernsey.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Guernsey.

Lotniska w pobliżu Guernsey:

 Jakie linie lotnicze latają do Guernsey

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Guernsey

Adres:
La Villiaze,
Forest,
Guernsey,
Channel Islands,
GY8 0DS,
UNITED KINGDOM

Tel:+44 (0)1481 237766
Faks:+44 (0)1481 239595

Witryna:

Właściciel:
State of Guernsey Public Services Dept

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:2° 36' 10'' W
Szerokość geograficzna:49° 26' 9'' N
Kod IATA:GCI
Kod ICAO:EGJB

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.