Mapa

 Lotnisko Biszkek

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Biszkek albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Biszkek. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Biszkek na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Biszkek oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Biszkek. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Biszkek. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Biszkek, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Biszkek. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Biszkek, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Biszkek.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Biszkek.

Lotniska w pobliżu Biszkeku:

 Jakie linie lotnicze latają do Biszkeku

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Biszkek

Adres:
Manas International Airport,
Bishkek,
720062,
KYRGYZSTAN

Tel:+996 (0)312 693011

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:74° 28' 39'' E
Szerokość geograficzna:43° 3' 41'' N
Kod IATA:FRU
Kod ICAO:UAFM

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.