Mapa

 Lotnisko Fortaleza

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Fortaleza albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Fortaleza. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Fortaleza na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Fortaleza oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Fortaleza. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Fortaleza. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Fortaleza, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Fortaleza. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Fortaleza, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Fortaleza.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Fortaleza.

Lotniska w pobliżu Fortaleza:

 Jakie linie lotnicze latają do Fortaleza

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Fortaleza

Adres:
Avenida Sen Carlos Jereissati 3000,
Serrinha,
Aeroporto Pinto Martins,
CEP 60741-900 Fortaleza CE,
BRAZIL

Tel:+55 (0)85 3392

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:38° 32' 3'' W
Szerokość geograficzna:3° 46' 36'' S
Kod IATA:FOR
Kod ICAO:SBFZ

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.