Mapa

 Lotnisko Foggia Gino Lisa

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Foggia Gino Lisa albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Foggia Gino Lisa. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Foggia Gino Lisa na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Foggia Gino Lisa oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Foggia Gino Lisa. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Foggia Gino Lisa. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Foggia Gino Lisa, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Foggia Gino Lisa. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Foggia Gino Lisa, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Foggia Gino Lisa.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Foggia Gino Lisa.

Lotniska w pobliżu Foggia Gino Lisa:

 Jakie linie lotnicze latają do Foggia Gino Lisa

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Foggia Gino Lisa

Adres:
VL. AVIATORI AEROPORTO GINO LISA 1,
CAP 71100 FOGGIA FG,
ITALY

Tel:+39 (0)881 617982
Faks:+39 (0)881 650522

Witryna:

Właściciel:
S.E.A.P. - Società Esercizio Aeroporti Puglia - S.p.A.

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:15° 32' 21'' E
Szerokość geograficzna:41° 25' 36'' N
Kod IATA:FOG
Kod ICAO:LIBF

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.