Mapa

 Lotnisko Phenian

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Phenian albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Phenian. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Phenian na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Phenian oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Phenian. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Phenian. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Phenian, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Phenian. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Phenian, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Phenian.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Phenian.

Lotniska w pobliżu Phenianu:

 Jakie linie lotnicze latają do Phenianu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Phenian

Adres:
Chosonminhang,
General Civil Aviation Bureau of DPRK,
Sunan Airport,
Sunan District,
P´yongyang,
DEMOCRATIC PEOPLE´S REP. OF KOREA

Tel:+850 (0)2 837917
Faks:+850 (0)2 814625

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:125° 40' 0'' E
Szerokość geograficzna:39° 12' 0'' N
Kod IATA:FNJ
Kod ICAO:ZKPY

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.