Mapa

 Lotnisko Nîmes

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Nîmes albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Nîmes. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Nîmes na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Nîmes oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Nîmes. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Nîmes. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Nîmes, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Nîmes. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Nîmes, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Nîmes.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Nîmes.

Lotniska w pobliżu Nîmes:

 Jakie linie lotnicze latają do Nîmes

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Nîmes

Adres:
F-30800 Saint Gilles,
FRANCE

Tel:+33 (0)4 66704949
Faks:+33 (0)4 66709124

Witryna:

Właściciel:
Véolia Transport Aéroport Nîmes

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:4° 25' 0'' E
Szerokość geograficzna:43° 45' 0'' N
Kod IATA:FNI
Kod ICAO:LFTW

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.