Mapa

 Lotnisko Florianópolis

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Florianópolis albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Florianópolis. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Florianópolis na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Florianópolis oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Florianópolis. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Florianópolis. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Florianópolis, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Florianópolis. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Florianópolis, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Florianópolis.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Florianópolis.

Lotniska w pobliżu Florianópolis:

 Jakie linie lotnicze latają do Florianópolis

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Florianópolis

Adres:
3393 Bairro Carianos,
CEP 88047-900 Florianópolis SC,
BRAZIL

Tel:+55 (0)48 331400
Faks:+55 (0)48 3314111

Witryna:

Właściciel:
Av Diomício Freitas

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:48° 33' 2'' W
Szerokość geograficzna:27° 40' 10'' S
Kod IATA:FLN
Kod ICAO:SBFL

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.