Mapa

 Lotnisko Faro

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Faro albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Faro. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Faro na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Faro oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Faro. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Faro. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Faro, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Faro. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Faro, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Faro.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Faro.

Lotniska w pobliżu Faro:

 Jakie linie lotnicze latają do Faro

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Faro

Adres:
Aeroporto de Faro,
P-8700-997 Faro,
PORTUGAL

Tel:+351 (0)289 800800
Faks:+351 (0)289 818802

Witryna:

Właściciel:
ANA - Empresa Pública de Aeroportos e Navegação Aérea

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:7° 58' 14'' W
Szerokość geograficzna:37° 0' 51'' N
Kod IATA:FAO
Kod ICAO:LPFR

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.