Mapa

 Lotnisko Sorvagur

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Sorvagur albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Sorvagur. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Sorvagur na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Sorvagur oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Sorvagur. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Sorvagur. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Sorvagur, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Sorvagur. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Sorvagur, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Sorvagur.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Sorvagur.

Lotniska w pobliżu Vagaru:

 Jakie linie lotnicze latają do Vagaru

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Sorvagur

Adres:
FO-380 Sørvágur,
FAROE ISLANDS

Tel:+298 (0)35 4400
Faks:+298 (0)35 4401

Witryna:

Właściciel:
Vagar Airport Ltd

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:7° 16' 0'' W
Szerokość geograficzna:62° 4' 0'' N
Kod IATA:FAE
Kod ICAO:EKVG

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.