Mapa

 Lotnisko Elazig

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Elazig albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Elazig. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Elazig na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Elazig oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Elazig. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Elazig. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Elazig, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Elazig. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Elazig, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Elazig.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Elazig.

Lotniska w pobliżu Elazig:

 Jakie linie lotnicze latają do Elazig

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Elazig

Adres:
Elazig,
TURKEY

Tel:+90 (0)424 2551410
Faks:+90 (0)424 2555758

Witryna:

Właściciel:
DHMİ (State Airports Authority)

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:39° 17' 30'' E
Szerokość geograficzna:38° 36' 29'' N
Kod IATA:EZS
Kod ICAO:LTCA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.