Mapa

 Lotnisko Biełojarskij

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Biełojarskij albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Biełojarskij. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Biełojarskij na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Biełojarskij oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Biełojarskij. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Biełojarskij. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Biełojarskij, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Biełojarskij. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Biełojarskij, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Biełojarskij.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Biełojarskij.

Lotniska w pobliżu Biełojarskiju:

 Jakie linie lotnicze latają do Biełojarskiju

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Biełojarskij

Adres:
Airport 5,
Beloyarsky,
Khanty-Mansiyskiy a.o.,
Tyumen region,
628163 RUSSIA

Tel:+7 (0)346 7021530, 7037598
Faks:+7 (0)346 7021530, 7021580

Właściciel:
JSC Airport Beloyarskiy

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:66° 40' 59'' E
Szerokość geograficzna:63° 40' 59'' N
Kod IATA:EYK
Kod ICAO:

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.