Mapa

 Lotnisko Ejlat (J. Hozmana)

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Ejlat (J. Hozmana) albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Ejlat (J. Hozmana). Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Ejlat (J. Hozmana) na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Ejlat (J. Hozmana) oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Ejlat (J. Hozmana). Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Ejlat (J. Hozmana). Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Ejlat (J. Hozmana), ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Ejlat (J. Hozmana). Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Ejlat (J. Hozmana), Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Ejlat (J. Hozmana).

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Ejlat (J. Hozmana).

Lotniska w pobliżu Ejlatu:

 Jakie linie lotnicze latają do Ejlatu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Ejlat (J. Hozmana)

Adres:
PO Box 42,
Eilat,
88000 ISRAEL

Tel:+972 (0)8 6363805
Faks:+972 (0)8 6363829

Witryna:

Właściciel:
Israel Airports Authority

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:34° 57' 41'' E
Szerokość geograficzna:29° 33' 34'' N
Kod IATA:ETH
Kod ICAO:LLET

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.