Mapa

 Lotnisko Edremit / Korfez

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Edremit / Korfez albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Edremit / Korfez. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Edremit / Korfez na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Edremit / Korfez oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Edremit / Korfez. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Edremit / Korfez. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Edremit / Korfez, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Edremit / Korfez. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Edremit / Korfez, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Edremit / Korfez.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Edremit / Korfez.

Lotniska w pobliżu Edremit / Korfez:

 Jakie linie lotnicze latają do Edremit / Korfez

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Edremit / Korfez
Tel:+90 (0)266 3761297

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:27° 1' 59'' E
Szerokość geograficzna:39° 34' 59'' N
Kod IATA:EDO
Kod ICAO:LTFD

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.