Mapa

 Lotnisko Edynburg

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Edynburg albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Edynburg. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Edynburg na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Edynburg oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Edynburg. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Edynburg. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Edynburg, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Edynburg. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Edynburg, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Edynburg.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Edynburg.

Lotniska w pobliżu Edynburga:

 Jakie linie lotnicze latają do Edynburga

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Edynburg

Adres:
Administration Building,
Edinburgh,
EH12 9DN,
UNITED KINGDOM

Tel:+44 (0)870 0400007
Faks:+44 (0)131 3334108

Witryna:

Właściciel:
British Airports Authority ( BAA Limited )

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:3° 21' 48'' W
Szerokość geograficzna:55° 56' 58'' N
Kod IATA:EDI
Kod ICAO:EGPH

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.