Mapa

 Lotnisko Duszanbe

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Duszanbe albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Duszanbe. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Duszanbe na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Duszanbe oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Duszanbe. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Duszanbe. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Duszanbe, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Duszanbe. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Duszanbe, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Duszanbe.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Duszanbe.

Lotniska w pobliżu Duszanbe:

 Jakie linie lotnicze latają do Duszanbe

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Duszanbe

Adres:
Titov 32/1,
734012 Dushanbe,
TAJIKISTAN

Tel:+992 (0)47 4411129

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:68° 49' 24'' E
Szerokość geograficzna:38° 33' 0'' N
Kod IATA:DYU
Kod ICAO:UTDD

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.