Mapa

 Lotnisko Anadyr

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Anadyr albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Anadyr. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Anadyr na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Anadyr oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Anadyr. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Anadyr. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Anadyr, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Anadyr. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Anadyr, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Anadyr.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Anadyr.

Lotniska w pobliżu Anadyr:

 Jakie linie lotnicze latają do Anadyr

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Anadyr

Adres:
Chukotka AO,
Anadyr district,
Ugolnyye Kopi,
689503 RUSSIA

Tel:+7 (0)427 2256590, 2227569
Faks:+7 (0)427 2227531, 2227248

Witryna:

Właściciel:
FSUE "ChukotAVIA"

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:177° 45' 0'' E
Szerokość geograficzna:64° 43' 59'' N
Kod IATA:DYR
Kod ICAO:UHMA

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.