Mapa

 Lotnisko Dnipro

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Dnipro albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Dnipro. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Dnipro na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Dnipro oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Dnipro. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Dnipro. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Dnipro, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Dnipro. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Dnipro, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Dnipro.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Dnipro.

Lotniska w pobliżu Dniepropietrowska:

 Jakie linie lotnicze latają do Dniepropietrowska

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Dnipro

Adres:
Aeroport 42,
Dnepropetrovsk,
49042 UKRAINE

Tel:+380 (0)562 395311
Faks:+380 (0)562 395565

Witryna:

Właściciel:
JSC Airline Dniproavia

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:35° 6' 2'' E
Szerokość geograficzna:48° 21' 25'' N
Kod IATA:DNK
Kod ICAO:UKDD

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.