Mapa

 Lotnisko Léopold Sédar Senghor

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Léopold Sédar Senghor albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Léopold Sédar Senghor. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Léopold Sédar Senghor na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Léopold Sédar Senghor oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Léopold Sédar Senghor. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Léopold Sédar Senghor. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Léopold Sédar Senghor, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Léopold Sédar Senghor. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Léopold Sédar Senghor, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Léopold Sédar Senghor.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Léopold Sédar Senghor.

Lotniska w pobliżu Léopold Sédar Senghor:

 Jakie linie lotnicze latają do Léopold Sédar Senghor

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Léopold Sédar Senghor

Adres:
PO Box 8412,
Dakar-Yoff,
SENEGAL

Tel:+221 (0)33 8200780

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:17° 29' 26'' W
Szerokość geograficzna:14° 44' 26'' N
Kod IATA:DKR
Kod ICAO:KDKR

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.