Mapa

 Lotnisko Dubrownik

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Dubrownik albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Dubrownik. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Dubrownik na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Dubrownik oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Dubrownik. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Dubrownik. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Dubrownik, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Dubrownik. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Dubrownik, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Dubrownik.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Dubrownik.

Lotniska w pobliżu Dubrownika:

 Jakie linie lotnicze latają do Dubrownika

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Dubrownik

Adres:
HR 20117 Dubrovnik,
CROATIA

Tel:+385 (0)20 773100
Faks:+385 (0)20 773322

Witryna:

Właściciel:
Dubrovnik Airport Ltd

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:18° 15' 55'' E
Szerokość geograficzna:42° 33' 47'' N
Kod IATA:DBV
Kod ICAO:LDDU

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.