Mapa

 Lotnisko Dhaka

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Dhaka albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Dhaka. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Dhaka na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Dhaka oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Dhaka. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Dhaka. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Dhaka, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Dhaka. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Dhaka, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Dhaka.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Dhaka.

Lotniska w pobliżu Dhaka:

 Jakie linie lotnicze latają do Dhaka

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Dhaka

Adres:
House #11/A,
Road #10,
Sector #01,
Uttara,
Dhaka 1230,
BANGLADESH

Tel:+880 (0)2 8960825

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:90° 23' 52'' E
Szerokość geograficzna:23° 50' 35'' N
Kod IATA:DAC
Kod ICAO:VGZR

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.