Mapa

 Lotnisko Czerniowce

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Czerniowce albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Czerniowce. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Czerniowce na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Czerniowce oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Czerniowce. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Czerniowce. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Czerniowce, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Czerniowce. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Czerniowce, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Czerniowce.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Czerniowce.

Lotniska w pobliżu Czerniowców:

 Jakie linie lotnicze latają do Czerniowców

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Czerniowce

Adres:
30 Chekalova Str,
Chernivtsi,
58009 UKRAINE

Tel:+380 (0)3722 43221, +380 (0)3722 764-77
Faks:+380 (0)3722 41530

Witryna:

Właściciel:
Municipal Enterprise International Airport Chernovtsy

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:25° 58' 0'' E
Szerokość geograficzna:48° 16' 0'' N
Kod IATA:CWC
Kod ICAO:UKLN

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.