Mapa

 Lotnisko Ciudad Victoria

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Ciudad Victoria albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Ciudad Victoria. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Ciudad Victoria na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Ciudad Victoria oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Ciudad Victoria. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Ciudad Victoria. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Ciudad Victoria, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Ciudad Victoria. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Ciudad Victoria, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Ciudad Victoria.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Ciudad Victoria.

Lotniska w pobliżu Ciudad Victoria:

 Jakie linie lotnicze latają do Ciudad Victoria

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Ciudad Victoria

Adres:
KM 18.5 Carr Soto la Marina,
Municipio de Guemes,
CP 87230 Ciudad Victoria,
Tamaulipas,
MEXICO

Tel:+52 (01)131 64588
Faks:+52 (01)131 67616

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:98° 57' 55'' W
Szerokość geograficzna:23° 42' 50'' N
Kod IATA:CVM
Kod ICAO:MMCV

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.