Mapa

 Lotnisko Chengdu

Jeśli planujesz lot z lub na lotnisko Chengdu albo tylko odbierasz kogoś po przylocie, u nas znajdziesz wszystkie potrzebne informacje o lotnisku Chengdu. Sprawdź bieżące godziny przylotów i odlotów, najnowsze informacje i aktualną pogodę lub przeczytaj ostatnie wpisy lotniska Chengdu na Twitterze. Znajdź dane kontaktowe do lotniska Chengdu oraz szczegóły na temat linii lotniczych obsługujących loty do i z lotniska Chengdu. Skorzystaj z naszych praktycznych map i filmów, dzięki którym z łatwością znajdziesz drogę na lotnisko Chengdu. Ze Skyscannerem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

Jeśli nie zarezerwowałeś jeszcze lotu, a chciałbyś polecieć z lotniska Chengdu, ze Skyscanner znajdziesz najlepszą ofertę. Skyscanner pozwala szybko i łatwo znaleźć najkorzystniejsze ceny lotów z lotniska Chengdu. Możesz poszukać lotów w danym miesiącu lub nawet całym  roku i dowiedzieć się, w które dni lot będzie najtańszy. Jeśli nie jesteś pewien dokąd chciałbyś polecieć, pozwól by Skyscanner zainspirował Cię możliwością wyszukiwania lotów „wszędzie”.

Skyscanner przeszukuje loty setek linii lotniczych i porównuje ceny na tysiącach tras, by znaleźć dla Ciebie najlepsze wakacyjne okazje. Czy wiesz, że Skyscanner pozwala wyszukiwać nie tylko loty? Jeśli szukasz hotelu w Chengdu, Skyscanner porówna dla Ciebie oferty wszystkich największych dostawców usług hotelowych i znajdzie najlepsze ceny, jakie oferuje Chengdu.

Potrzebujesz samochodu? Nie ma sprawy; Skyscanner przeszuka również oferty największych wypożyczalni aut i znajdzie najniższą cenę wynajmu „czterech kółek” na czas Twojego pobytu w Chengdu.

Lotniska w pobliżu Chengdu:

 Jakie linie lotnicze latają do Chengdu

 Dane kontaktowe lotniska

Lotnisko Chengdu

Adres:
Shuangliu,
Chengdu 610202,
Sichuan,
PEOPLE´S REPUBLIC OF CHINA

Tel:+86 (0)28 85702649

Witryna:

 Informacje szczegółowe

Długość geograficzna:103° 56' 49'' E
Szerokość geograficzna:30° 34' 42'' N
Kod IATA:CTU
Kod ICAO:ZUUU

 Lokalizacja lotniska

Google map

Ceny na tej stronie to tylko najniższe, orientacyjne ceny, znalezione w ciągu ostatnich 45 dni.